Tüm Spor Markalarında İndirim Fırsatları Burada

Tanitim yazıları 11 Haziran 2018 19:44
Videoyu Aç Tüm Spor Markalarında İndirim Fırsatları Burada

Nike ürünlerinde hangi ürünler ön planda?

Spor ayakkabı ve kıyafet ekipmanlarının en öncü markası olan Nike; geniş koleksiyonu ile tüm avantajlarıyla spor tutkunlarının gözdesi.

Air Max ayakkabılar ve uygun fiyatlı kramponlarla spor alışverişlerinizin vazgeçilmezi olacak.

Nike için indirim kodu İle istediğiniz ürünü uygun fiyatlı satın alabilir, indirimden yararlanabilirsiniz.

Adidas, Skechers ve Puma markalarında öne çıkan ürünler

 

1992 yılından beri Amerika’nın en önde gelen spor ayakkabı üreticilerinden biri olan Skechers markası; modern ve farklı tasarımları ile spor tutkunlarına en iyi konfor keyfini yaşatmayı vadediyor.

Koşu ayakkabıları ve yürüyüş ayakkabıları kategorisinde özel bir uzmanlığa sahip olan bu ürünler spor çorabı da dahil olmak üzere gerekli spor aksesuarları ile de beğeni topluyor.

Skechers markasında yer alan ürünler günlük yaşamın da vazgeçilmezleri arasında. Fitness ve birçok spor dalı için gerekli olan spor ayakkabılar geniş yelpazesi sayesinde herkes tarafından tercih ediliyor.

Rudi Dassler ve Adi kardeşlerin ayrılması ile kurulan Puma markası, olimpiyat atletlerinden amatör sporculara kadar farklı spor dallarındaki spor aşıklarına farklı özelliklerde ürünler sundu.

Sepette indirim kodu ile istediğiniz ürünleri uygun fiyata alarak beğendiğiniz ürüne indirimli sahip olabileceksiniz.

Puma koleksiyonunda hem kadın hem de erkek yetişkinler için her mevsim kullanılabilen tayt, eşofman, tişört gibi ürünleri satışa sundu.

Satışta olan tüm ürünlerin en çok tercih edilenleri olan Puma ayakkabılarını  yürüyüş için de tercih edebilirsiniz.

Lifestyle başlığı altında bulunan Puma markası, uzmanlık alanı futbol ve basketbol ekipmanları ile farklı noktalardan destekleyen ve kullananların rahat etmesini sağlayan yürüyüş ve koşu ayakkabılarını üretti.

Puma markasında uzmanlık alanı futbol ve basketbol ekipmanları olsa da zamanla kendini daha da geliştirerek farklı spor alanlarındaki sporcular için onlarca ürün üretildi.

Yüzme sporunda iddialıysanız plaj ve havuz gibi ihtiyaçlarınız için de aynı markanın mayo, bikini ve terliklerini de satın alabilirsiniz.

Üç çizgi logosuyla 1949 yılından beri hayatımızda olan Adidas markası hem ayakkabı hem de diğer spor ürünleri ile herkesin vazgeçilmezi arasında yer alıyor. Futbol kramponlarından tutun da diğer tüm spor malzemelerine kadar her ürünü bünyesinde bulunduran Adidas spor tutkunlarının olmazsa olmazlarından. Adidas günlük olarak da çok sık kullanılan markalar arasında. Yürüyüş için de kullanılan Adidas marka ayakkabılar şıklığın ve rahatlığın sembolü.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Duymak ve Görmek İstedikleriniz için..
FES TURİZM