Tacizci Peder Kaçtığı Ülkede de Rahat Durmuyor

GÜNDEM 26 Ocak 2016 11:58
Videoyu Aç Tacizci Peder Kaçtığı Ülkede de Rahat Durmuyor

76 yaşındaki peder Jan van Dael hakkında yapılan cinsel taciz suçlamaları sonrasında Belçika'yı terk etti ancak Brezilya'da da pek rahat durduğu söylenemez. Belçika'ya iadesi için yeterli kanıt bulunmadığından ve Brezilya'da 70 yaşından büyük olanların ceza almayacağından dolayı takip altında tutulmuyor.

PEDERİN ELİ SÜREKLİ KALÇAMIZDAYDI

Antwerpli peder Jan van Dael sabıkası kabarık bir adam. Adının cinsel taciz suçlamaları ile anılmaya başlanmasıyla birlikte aniden Brezilya'ya kaçtı. Genç çocukların peder hakkında bir çok suç duyurusu bulunmaktaydı. Gençler "Pederin eli sürekli kalçamızdaydı, bizimle öpüşmek istiyordu ve duş altında videolarımızı çekiyordu" diye ifade verdiler.

Polisin geniş çaplı araştırmasından sonra bu pederin sabıkasının epey kabarık olduğu ortaya çıktı ve isminin şüpheliler listesinde olduğu belirlendi. Soruşturmalar neticesinde "Deliller apaçık ortada ve anlaşılıyor ki tacizden kendini alıkoyamıyor" denmekte. İlk şikayetler 2010 yılında yapılmasının ardından peder Jan ortadan kayboldu.

BAŞKA ÜLKEYE KAÇMASINA RAĞMEN TACİZE  DEVAM ETTİ

Bu sırada peder Jan çoktan Brezilya'ya varmış ve sokak çocuklarına yardım yapıyor görüntüsü ile işe koyulmuştu bile. Pedofil olan peder Jan Brezilya'da itibar sahibi olmuş ve kendisine "Çorbacı Peder" ünvanını almıştı, çünkü çorba arabasıyla dolaşıp çorbacılık yapıyordu. Ancak birçok sokak çocuğu ve özellikle evinin hizmetçisi işlerin gözüktüğü gibi olmadığını itiraf etmişlerdi. Ancak bu konuda hukuki işlem bir türlü yapılamamıştır.
Kaynak : SÜTUN HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Duymak ve Görmek İstedikleriniz için..
FES TURİZM