Savcı beraat istedi ama, Fetöcüler zaten karar vermişti

VASAT DOSYASI 19 Mart 2018 16:07
Videoyu Aç Savcı beraat istedi ama, Fetöcüler zaten karar vermişti

Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Murat Kızılyar’ın Mahkemeye Sunduğu Mütalaasının sonuç bölümü bu ülkede FETÖCÜ olamayan vicdan sahibi savcılar da varmış dedirtiyor.

Şahimerdan Sarı Hoca İslam’ın doğru anlaşılması uğrunda bedel ödeyen ender insanlardan birisi..

Şahımerdan Sarı Hoca'nın resmi web sitesi Sahimerdansari.Com sitesinde geçen bir haberde;

Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Murat Kızılyar’ın Mahkemeye Sunduğu Mütalaasının sonuç bölümü bu ülkede FETÖCÜ olmayan vicdan sahibi savcılar da varmış dedirtiyor.

Şahimerdan Sarı Hoca İslam’ın doğru anlaşılması uğrunda bedel ödeyen ender insanlardan birisi..

Dini tahrif gayesindeki Fethullahçı Terör Örgütüne her fırsatta karşı duran ve bu minvalde çeşitli ortamlarda mücadele eden Şahımerdan Sarı Hoca hakkında açılan sözde “Vasat Silahlı Terör Örgütü’ nü Yeniden Canlandırma” iftirası ile yapılan yargılamada davada nihai kararı verecek olan Yargıtay heyetine mütalaa hazırlayan vicdanlı savcılar ikna olmamış ve hukuk dışı bu durum karşısında adaletin gereği olan görüşlerini mahkemeye sunmuşlardır.

Ancak bugünlerde FETÖ’ye biatlı oldukları ortaya çıkan yargı mensuplarınca Şahımerdan Sarı Hocaya zaten çoktan mahkumiyet kararı vermişlerdi bile. Bu nedenle Yargıtay Cumhuriyet Savcısı Murat Kızılyar’ın beraat talebi ile sunduğu müalaa işleme alınmamış ve hukukun katledilmesi pahasına pensilvanyanın emirleri harfiyyen icra edilmiştir.Haberin linki; http://www.sahimerdansari.com/davacin-kadi-olursa.html

 

Kaynak : sahimerdansari.com
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Duymak ve Görmek İstedikleriniz için..
...................
FES TURİZM