MÜSLÜMANLARA HACC YAPTIRMAYAN PANDEMİ ÇETESİ FUTBOL TAPINAĞINA SESSİZ

ÖZEL HABER 10 Temmuz 2021 10:46
Videoyu Aç MÜSLÜMANLARA HACC YAPTIRMAYAN PANDEMİ ÇETESİ FUTBOL TAPINAĞINA SESSİZ

Yaklaşık iki yıldır "pandemi" gerekçesi ile müslümanların ibadetlerine rezerv koyan küresel pandemi çetesi Avrupa futbol şampiyonasında hıca hıç dolan stadlarla ilgili hiçbir müdahalede bulunmadı.

 İSLAM MEDYA | ÖZEL HABER -   Dünya Sağlık Örgütü'nün 2020 yılı Mart ayında ilan ettiği "Küresel Pandemi" neredeyse iki yıla yaklaştı. Pandemi gerekçesi ile Dünya'yı adeta tek ülke gibi yöneten küresel çeteler  hergeçen gün yeni bir mutasyonun geliştiği ve yayıldığı haberleri ile ele geçirdikleri gücün devam ettirilmesi için büyük çaba sarfediyor.

Pandemi gerekçesi ile alınan tedbirler kapsamında Müslümanların ibadet şekilerr bile değişti. Ancak ehl-i heva'nın ve zevku sefa cemiyetlerinin keyiflerini bozacak herhangi bir durum 
sözkonusu olmadı.

Müslümanların cemaat namazları birer metre ara ile eda edildi. Cuma Namazları bir dönem tamamen yasaklandı. Sivil toplum kuruluşlarına kilit vurulan, Ramazanda toplu iftar yapamayan ve toplu teravih kılmalarına müsaade edilmeyen Müslümanlar iki yıldırr hac vazifelerini de eda edemiyorlar.

Ancak bu durum ehl-i heva için farklı şekillerde tezahür etti. Son olarak Avrupa Futbol Turnuvasında stadlarda görülen mahşeri kalabalık "yaşanan sürecin aslında bir aldatmaca olduğunun sinyalini veriyor" şeklinde yorumlar yapılamsına neden oldu.

Avrupalılar futbol tapınaklarında çılgınca eğlenirken, Müslümanlar Allah'a kuluğun en tepe nişanelerinden olan hac görevlerini geçtiğimiz yıl olduğu gibi bu yılda ifa edemediler. 
Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
arif 19 Temmuz 2021 11:50

Ortada bir virüs yok,plandemi var,yalandemi var. Bu daha da acı. Yani olmayan bir virüs ve de olmayan bir salgınla, korkutuluyoruz. Yani küresel düzenciler bir virüsle dünyayı korkutsalar tamam ama ortada virüs yok. Ne var? Küresel komplo ve yalan var. Özellikle abd ve ab, virüs konusunda,aşı konusunda çok yalan söylüyor. Salgını abarttıkça abartıyor. abd, halkını savaşa ikna etmek için kendi ikiz kulelerini vurmuş, bir ülkedir.Belli ki, virüs ve aşı olayından sonra başka hesaplar var.corona komplosu ile mucadele insani ve islami bir gorevdir.kureselcilere tetikcilik yapanlar mutlaka hesap verecektir.

1 0 Cevap Yaz
merhaba 15 Temmuz 2021 13:36

merhaba buyuk resmi iyi okumak lazım. şuanda dunya genelinde vahsi,somurgeci kapitalizm hakim. kapitalist,faşist diktatorler tarafından yonetilen bir dunya var.partiler,secimler palavra,gostermelik.simdi birde corona senaryosu uydurarak baskıyı arttırıyorlar.bu kapitalist diktatorlerin seytani planlarına ,dsö nün isbirlikci devletlerin sadakat,itaat performansi cok yuksek."maske ,sosyal mesafe,evde kal" gibi tuhaf kurallarla milyarlarca insana cehennem hayatı yasatıyorlar,isler kotuye gidiyor.boyle bir ortamda iyi seylerin olmasını beklemek bir hayal olur ,sadece ilahi bir azap beklenebilir.

0 0 Cevap Yaz


Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL