DÜNYA 3 KASIMA GEBE

7 Ağustos 2020 07:18
A
a

Güçsüler tesadüflere inanır, güçlüler planlarının işleyip işlemediğine  bakar. 20 Y.Y itibaren Dünya iktidarını  krallar global Şirketle Paylaşmak zorunda kalmıştır.

 

20. YY başından itibaren dünya Küreselcilerle ,Ulusalcıların oyun alanına dönmüştür.   Zaman bir birlerine karşı mevzi kaybetseler de aralarındaki ilişki hep dengede tutmayı başarmışlardır.

 

Küreselciler ve Ulusalcılar arasındaki denge bir süredir ulusalcılar lehine değişmesi ile dünya da beklenmeyen değişimlerde olmaya başladı.  Küreselcilerin bu değişime izin vermesi beklenemezdi ve de vermediler.

 

Orta doğudaki kendi istekleri dışın değişime karşı BAE ve Suudi Arabistan’ı orta doğu sahasına sürerken Mısırı önce Libya da sonrada Suriye de sahaya sürdüler. Orta doğudaki daimi bekçileri İran Hürmüz boğazında gereksiz gerilim çıkararak körfez ülkelerini  Küreselcilerin kucağına itti.

 

Ancak Küreselcilerin en büyük oyunu COVİD 19 oldu. Küreselciler yeni bir dünya düzenine  geçmek için COVİD 19 kullanıyorlar. Amaçları mevcut düzendeki tüm devletleri ve hükümetleri hizaya getirmek.

 

Kürselciler yeni dünya düzeni için 3 Kasımı bekliyor.

 

3 Kasımda ABD seçimlerini Demokratlar kazandığında dünya hızlı bir değişime girecek.

 

Global şirketlerin etkinliğinin artması için dünyada iktidarlar değişecek, yeni liderler ortaya çıkacak , yeni bir finans sistemi oluşacak.  

 

Demokratlar seçimi kazanırsa  COVİD 19 un bitmesi için Bill Gates’ in çip projesini tüm ülkeler zorunlu hale getirecek ve COVİD  19 hızlı başladığı gibi hızlı bir şekilde bitecek.

 

Orta doğuda sınırlar değişecek  yeni devletçikler ortaya çıkacak.

 

Çinin dünyadaki etkinliği artarken Rusya  sessiz bir döneme  girecek.

 

3 Kasım 2020 dünya tarihi için 4 Şubat 1945 te yapılan Yalta Konferansı kadar önemli olduğunu hep berber  göreceğiz.

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL