KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ'NDEN HALKA AFİŞLİ HAKARET

ÖZEL HABER 3 Aralık 2019 12:57
Videoyu Aç KÜÇÜKÇEKMECE BELEDİYESİ'NDEN HALKA AFİŞLİ HAKARET

İstanbul'un Küçükçekmece İlçes Belediyesi tarafından Bilbordlara asılan afişlerde halkın anasını babasını kesen katiller sürüsü, çocuğuna tecavüz eden sapık olarak olarak lanse edilmesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu..

ISLAH HABER HABER MERKEZİ-  İstanbul'un Küçükçekmece İlçes Belediyesi tarafından Bilbordlara asılan afişlerde halkın anasını babasını kesen katiller sürüsü, çocuğuna tecavüz eden sapık olarak olarak lanse edilmesi sosyal medyada büyük tepkilere neden oldu..

Yazar Hamza Er Sosyal Medya hesabından yaptığı açıklamada " Bu afişler açıkça suçtur. Topluma, korku ve güvensizlik hissiyatını yayma girişimidir. Ayrımcılıktır, tahriktir... Aileyi parçalamak, ayrıştırmak için planlanmış bir saldırıdır. Mermi ve bombalardan daha fazla tahrip edici bir saldırı altındayız." diyerek tepki gösterdiği çirkin afişler için  "Nasıl bu kadar kolay ve şuursuzca en can alıcı yeri hedef alabiliyorlar. Nasıl tüm siyasi kurumları, devlet mekanizmalarını es geçerek veya ikna edip yanlarına alarak hamlelerini genişletebiliyorlar?" diye sordu ve şunları paylaştı: " Bu kadar kolay olmamalı, bu kadar kolay yürümemeli bu işler. Buna fırsat verilmemeli... Sadece izleyerek ve sosyal medya tepkileriyle bu fütursuz sapkınlarla başa çıkılamaz. Fıtri duygularını kaybetmemiş, insana, aileye, çevreye karşı saygınlığını muhafaza eden, ekinin ve neslin ifsadından rahatsızlık duyan her kesimle inancını sorgulamadan görüşülebilmeli karşı bir eylemlilik ortaya konmalıdır."
 
Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon
Raziye Ünal 7 Aralık 2019 17:45

Bir milletin kimliğini bozmak bütün insanların kimliğini bozmak gibidir Belediyenin yaptığı kötü örnekleri yayma çalışmalarım toplumu bozulmasına katkıda bulunduğu için cezalandırılmalı böyle bir suçun bir daha işlenmemesi için gereken çalışmalar yapılmalıdır saygılarımla

0 1 Cevap Yaz
AdemCevik.co 4 Aralık 2019 16:25

AdemÇevik AİLE meclisi olarak Cuma saat 14:53 de Küçükçekmece Belediyesi önünde basın açıklaması yapacağız

0 2 Cevap Yaz
AdemCevik.co 4 Aralık 2019 16:25

AdemÇevik AİLE meclisi olarak Cuma saat 14:53 de Küçükçekmece Belediyesi önünde basın açıklaması yapacağız

0 2 Cevap Yaz

Duymak ve Görmek İstedikleriniz için..
FES TURİZM