Kemalist Öğretmenler Çocuklarımızı Putperest Yapıyor

GÜNDEM 13 Kasım 2019 16:35
Videoyu Aç Kemalist Öğretmenler Çocuklarımızı Putperest Yapıyor

Kemalistlerin çocukların beynini nasıl yıkadığı bir kez daha gözler önüne serildi. 

Kemalistlerin çocukların beynini nasıl yıkadığı bir kez daha gözler önüne serildi. Gaziantep’te faaliyet yürüten Hatem Çocuk Atölyesi, Kemalist ideoloji çerçevesinde büyüttüğü çocuklara skandal bir gösteri hazırlattı, minicik çocukları Mustafa Kemal’e secde ettirdi. Bu skandal akıllara, “Eğitim kurumları denetlenmiyor mu?” sorusunu getirdi.

 

Kemalist ideoloji, küçük çocukların beynini yıkıyor, “itaatkar Kemalistler” yetiştirmeye çalışıyor. Gaziantep’te faaliyet yürüten Hatem Çocuk Atölyesi, küçücük çocukları Mustafa Kemal’e secde ettirerek bir rezalete imza attı.

Kemalist eğitim

Söz konusu kreşin sosyal medya hesaplarındaki fotoğraflarda, çocuklara sürekli Mustafa Kemal t-shirtleri giydirildiği ve zorla Kemalist ideolji dayatmaları yapıldığı tespit edildi.

Skandal! Mustafa Kemal’e secde ettirdiler

Fotoğraflardan biri, Kemalist zihniyetin eğitim anlayışını gözler önüne serdi. Fotoğrafta, 5 küçük çocuğa, Mustafa Kemal portresi önünde secde ettirildiği görüldü.
 

Fetih Medya
 

Ne yapılmaya çalışılıyor? Denetim yok mu?

 

Bu skandal, “Eğitim kurumları denetlenmiyor mu?” ve “Hatem Çocuk Atölyesi ne yapmaya çalışıyor” sorularını akıllara getirdi.

Çocuklarımız kime emanet?

 

2018’in sonuna gelirken, geçmiş yüzyıldaki dayatmacı zihniyetin terbiye anlayışının, eğitim kurumlarında halen kullanılıyor olması ise, “Çocuklarımız kime emanet?” tepkilerine neden oldu.

VİDEO: 

 

İlkokuldaki Atatürk töreni tartışmalara neden oldu

İlkokuldaki Atatürk töreni tartışmalara neden oldu

1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Duymak ve Görmek İstedikleriniz için..
FES TURİZM