EY MÜSLÜMANLAR; İDLİB'TE KATLİAM VAR SOSYAL MEDYA'DA PROFİL RESİMLERİMİZİ DEĞİŞTİRİYORUZ

ÖZEL HABER 28 Eylül 2017 03:13
Videoyu Aç EY MÜSLÜMANLAR; İDLİB'TE KATLİAM VAR SOSYAL MEDYA'DA PROFİL RESİMLERİMİZİ DEĞİŞTİRİYORUZ

İDLİB'TE SİVİL KATLİAMLARIN BAŞLAMASI SEBEBİYLE PROFİL RESİMLERİMİZİ DEĞİŞTİRİYORUZ.

Ey Müslümanlar; Yaşadığımız coğrafyanın içerisinde yer alan İdlib şehrinde Rusya ve Esed rejiminin başını çektiği katiller ordusu yine Müslümanları bombardıman altında tutmaya başladı. Malesef bu katliamlar ne yerel, ne ulusal hiçbir haber kanalında ve gazetelerde yer almazken, sessizce bir şehrin yok oluşunu gözlerimizle izlemek istemiyoruz. Ve elimizden geldiği kadar sesimizi duyurmak için profillerimize ''İDLİB'TE KATLİAM VAR'' yazılı görsel resimleri yerleştiriyoruz. Siz değerli takipçilerimizdende bu konuda ''ne olur'' dememenizi istiyor ve katılım göstermenizi istiyoruz.

İslami medya'dan ricamız bu etkinliği şu haber, yada bu haber sitesi yapıyor biz katılmayalım düşüncesine kapılmamasını rica ediyor ve içerisinde bulunduğumuz durum itibariyle sesimizi avazı çıktığı kadar ''İDLİB'TE KATLİAM VAR'' diye bağırmaya davet ediyoruz. İdlib katliamıyla alakalı bütün haberlerin paylaşılması gerektiğinide hatırlatıyoruz.

(Unutmayın geçtiğimiz ay içerisinde Arakan katliamı ilk başladığında sizlerin sayesinde Türkiye ve dünyada bir gündem olmuştu, kitleleri yönlendiren siz olmalısınız ve duyarsız kalmamalısınız..)

Kaynak : ISLAH HABER
1000
icon

Henüz yorum yapılmadı,
İlk Yorum yapan siz olun...


Duymak ve Görmek İstedikleriniz için..
...................
FES TURİZM