Asil Afgan Kadını Mücahidlere Destek Amacı ile Sokağa İndi..

AFGANİSTAN 5 Eylül 2021 15:10
Videoyu Aç Asil Afgan Kadını Mücahidlere Destek Amacı ile Sokağa İndi..

​Batılı ve ezik habercilerin birkaç feminik ucube ile yansıtmaya çalıştığı "Taliban kadınları eziyor" söylemlerine karşın gerçek Afgan kadını sokağa indi ve erinin, mücahidinin arkasında durdu.

Taliban hareketinin Afganistan'ı NATO işgalinden kurtarmasının ardından günlerdir batılı propaganda sinekleri devreye girmiş ve ülkede kaos ortamı oluşturmak adına her fırsatı değerlendiriyordu. İşte tam da bu noktada Asil afgan kadını, kendi üzerlerinde oynanan bu oyunu farketti ve mücahidlere destek için sokağa indi.

Kendisine mikrofon uzatılan bir afgan kadın, önceki hükümetin bir küfür hükümeti olduğunu işgalcilerin emri ile iş yaptıklarını ancak yeni afgan hükümetinin Kur'an ve sünnet ile hükmedeceğini ve bunun için de sevincli olduklarını ifade etti. Afgan kadınlar destek yürüyüşlerini tekbirlerle sürdürdü.

 
Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
Eyman 6 Eylül 2021 15:12

Amerikacıların rint kadınları ile yürüttüğü kirli propagandaya karşı müslüman kadınlar daha çok ses vermeli! Daha çok cevap vermeli! Bu da annelerimizin, bacılarımızın cihadıdır!

0 2 Cevap Yaz
Doğan 5 Eylül 2021 18:08

Barlarda, pavyonlarda, gece kuluplerinde, otellerde, eglence mekanlarinda kadini meze diye kullananlar, fabrika ve isyerlerinde ucuz is gucu olarak kullananlar bunu gormez ve anlamazlar... Kapitalistlerin tuzagina duşmeyen kadinlar, elbette kapitalist ve sömüru zihniyetini rahatsiz edecektir...

0 4 Cevap Yaz


Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL