AK PARTİ DİLİPAK'A YÖNELİK AYIBINI SÜRDÜRÜYOR

GÜNDEM 13 Aralık 2021 00:47
Videoyu Aç AK PARTİ DİLİPAK'A YÖNELİK AYIBINI SÜRDÜRÜYOR

AK Partili kadınların ısrarla sürdürdüğü davayı inadla devam ettiriyor. Ak Parti içinden akıllı birinin bu komediye son vermesi beklenirken Dilipak 100 bin TL manevi tazminata mahkum edildi.

DİLİPAK mahkemede davacı olan  AKP’li Kadın Kollarına, “bir hakaretim söz konusu değil”  diyerek davanın reddini istedi.  

Davalı vekil Faruk KELEŞTİMUR ise DİLİPAK’ın yazı başlığı, “her ne kadar ‘AKP’nin papatyaları’ olsa da  yazının devamında başka hususlara değinilmiş… Yazının içeriğinde AKP Kadın Kolları’na her hangi bir hakaret bulunmamaktadır.” dedi.  

Hakim ilk celsede karar verme konusunda kararlı olunca, DİLİPAK’ın itirazlarının hiçbiri kabul edilmedi.

DİLİPAK’ın Ankara 35. Asliye Hukuk Mahkemesinde görülen davası, LGBT ve İstanbul sözleşmesi kapsamındaki DİLİPAK’ın eleştirilerinden kaynaklandı.  

En son DANIŞTAY ikinci kez üst karar organı İDDK,  Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın kararıyla İstanbul Sözleşmesinin iptal edilmesi ile ilgili yürütmeyi durdurma istemini, "anayasaya uygun" buldu ve  itirazları reddetti.

Önceki gün TV Programcısı ve PR Danışmanı Gülhamide Işıkoğlu’nun hazırlayıp sunduğu Tam Senlik Özel’e konuk olan Gazeteci Yazar Abdurrahman Dilipak  yaşanan komediyi gözler önüne serdi. 

İslam Medya olarak bizim yorumumuz: "AK Partili kadınlar bu kafayla Tayyip Erdoğan'a bile dava açar..."

Kaynak : İSLAM MEDYA
1000
icon
Suat gonulkirmaz 17 Aralık 2021 07:00

Dilipak....Ak parti,AKP.Bu söylem yeterince açık değil mi?

0 0 Cevap Yaz


Paragraf Soru Bankası

MD DİJİTAL