Haber Detayı
18 Ocak 2015 - Pazar 14:30
 
Fetullah Gülen Charlie Hebdo'ya kapak oldu
Peygamber Efendimiz Hz. Muhammed'i (sav) tasvir eden küfür dergisi Charlie Hebdo ve lağım gazetesi Cumhuriyet'e en şaşırtıcı desteğin Paralel Medya mensuplarından gelmesi sosyal medyada geniş yankı buldu.
Gündem Haberi
Fetullah Gülen Charlie Hebdo'ya kapak oldu

Küfür dergisi Charlie Hebdo ve Cumhuriyet'in Kâinatın Efendisi Hz. Muhammed'i (sav) tasvir ederek hakaret etmesi tüm dünyada infiale yol açarken Pensilvanya'dan yönetilen Peralel Cemaat medyasının hakaretçilere destek vermesi tepki çekti

Today’s Zaman yazarları İhsan Yılmaz, Emre Uslu ve Zaman Müdürü Ekrem Dumanlı'nın "basın özgürlüğü" diyerek desteklediğiçirkin karikatür yayını sosyal medyada karşılık buldu.

Mikroblog sitesi Twitter'da birçok kullanıcı; Zaman okuyan İsrail BaşbakanıBenjamin Netanyahu'nun Fetullah Gülen'e kemik atmasını Charlie Hebdo dergisinin kapağına yerleştirdi.

Daha önce montajla Gülen'i bateri çalarken gösteren gazete ve internet sitelerine savaş açarak videoları kaldırtan ancak Peygamberimiz'e edilen hakarete göz yuman Pensilvanya Cemaati'nin bu karikatürü benimseyip benimsemeyecekleri merak konusu oldu.

Kaynak: Editör:
Etiketler: Fetullah, Gülen, Charlie, Hebdo'ya, kapak, oldu,
Yorumlar
Haber Yazılımı