Haber Detayı
01 Aralık 2017 - Cuma 18:31
 
Emani'nin Katil Zanlıları Hakim Karşısında
Sakarya Kaynarca'da 9 aylık hamile Emani Al Rahmun ve 10 aylık bebeğini öldüren Birol Karacal ve Celal Bay'ın yargılandığı dava başladı. Davada sanıklardan Cemal Bay, cinayetleri ve tecavüzü itiraf etti
Yaşam Haberi
Emani'nin Katil Zanlıları Hakim Karşısında

İlk defa yargı önüne çıkan zanlılardan Birol Karacal’a daha önceki sabıkasının neden olduğunu sordu. Karacal bu soruya "Bir kadın bana iftira attı'" ifadesini kullanınca mahkemede bulunanlardan tepki gördü.

 

Karacal'dan sonra zanlılardan Celal Bay'ın ifadesi alındı. Celal Bay, Emani Al Rahmun’un evine zorla girdiklerini belirtti. Kadının bu sırada uykudan uyandığını söyleyen Bay, "Kendini korumaya çalıştı. Darp ederek bayılttık" dedi. 

 

Zanlı, "Öldürülen çocuk neredeydi?" sorusuna şu yanıtı verdi: 

"Çocuk ağlıyordu. Birol Karacal çocuğu boğarak susturdu. Çocğu ve kadını arabaya bindirdik Dağlık bir alana gittik. Burada Karacal kadına tecavüz etti. Bana da tecavüz et dedi, ben de ettim."

 

Bu sırada Bay'ın Suriyeli kadının hamile olduğunu fark etmediklerini söylemesi tepki gördü. Tecavüzün ardından Bilal Karabay'ın Emani’yi arabadan indirerek öldürdüğünü belirten Celal Bay, "Ardından bebeği de yanına bıraktık iş bittikten sonra beni de eve bıraktı" dedi.

 

Zanlının bu katliamı ‘iş’ olarak tanımlaması ne kadar vahşi bir akıl ve ruha sahip olduklarının da kanıtı oldu.

 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Emani'nin, Katil, Zanlıları, Hakim, Karşısında,
Yorumlar
Haber Yazılımı