Haber Detayı
12 Eylül 2015 - Cumartesi 14:48
 
Ahraruş Şam'dan Şebbihaya sniper atışı (Video)
Ahraruş Şam'dan Şebbihaya sniper atışı (Video) Suriyeli muhaliflerin bölgede süren çatışmalarda Esed ve Şii destekli militanlara yönelik saldırıları sürüyor.
Dünya Haberi
Ahraruş Şam'dan Şebbihaya sniper atışı (Video)

Muhalif güçler bir taraftan Suriye ordusuna yönelik operasyonlar düzenlerken diğer bir taraftan da konuşlu rejim askerlerine keskin nişancı saldırıları düzenlemeyi sürdürüyor.

 
Sosyal medyada yayınlanan video, Suriye'de devam eden çatışmaların şiddetini gözler önüne seriyor.
 
Suriyenin birçok bölgesinde ordu güçleri ile muhalifler arasında şiddetli çatışmalar yaşanırken, muhaliflerin saldırısı sonucu Şii militan destekli Suriye Ordusunun büyük zaiyat verdiği ve birçok noktasından çekildiği bildiriliyor.
 
Halep kırsalının kuzeyindeki Deyr Zeytunda yaşanan şiddetli çatışmada, Esed rejim ordusunda görevli bir Şebbiha Suriyeli muhalif gruplar içerisinde en aktif olan Ahraruş Şam Hareketine bağlı bir keskin nişancı tarafından vurulma anları sosyal medyada yayınladı.
 

Yayınlanan video görüntüsünde, mevzide 12.7 mm makineli tüfek başında muhaliflere karşı bekleyen bir rejim askerinin Ahraruş Şam'a bağlı bir keskin nişancısı tarafından vurulma anları kameralara saniye saniye böyle yansıdı.
 

Kaynak: Editör:
Etiketler: Ahraruş, Şam'dan, Şebbihaya, sniper, atışı, (Video), ,
Haber Videosu
Yorumlar
Haber Yazılımı